Dostawa i płatności

Sposoby płatności

Przelew bankowy tradycyjny

Koszt: 0zł

Czas księgowania przelewu tradycyjnego wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Przelew bankowy, pocztowy lub internetowy. W celu przyśpieszenia księgowania pieniędzy prosimy o podesłanie potwierdzenia wpłaty na adres: sklep@glass-point.pl

Płatność Przelewy24

Koszt: 0zł

Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 15 minut.

Przelewy24 obsługują płatności za pomocą karty płatniczych: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, płatności onlinepłatności mobile BLIK oraz płatności Google Pay i Apple Pay. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. W przypadku płatności kartą termin dostawy towaru lub usługi liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.

Formy dostawy

Przesyłki krajowe - Sekurit Service

Informacja o Wysyłce Za Pomocą Sekurit Service

Z przyjemnością informujemy, że nasz sklep korzysta z usług renomowanej firmy logistycznej Sekurit Service, aby zapewnić Ci szybką i bezpieczną dostawę zamówionych produktów. Dzięki współpracy z Sekurit Service możemy zapewnić Ci najwyższą jakość obsługi i pewność, że Twoje przesyłki dotrą do Ciebie w najlepszym stanie i w wyznaczonym terminie.

W celu uzyskania pełnych informacji na temat warunków sprzedaży i dostawy, zapraszamy do zapoznania się z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży i Dostawy. Kliknij poniższy przycisk, aby pobrać plik PDF:

Glass Point Łódź

Stronę wykonał: Gerwatowsky Studio

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone glass-point.pl